Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 maja 2024 20:45
PRZECZYTAJ!
Reklama

Studio K sp. z o.o.

Opis działalności

Witaj w Studio K sp. z o.o., gdzie innowacja w pościeli idzie w parze z troską o Twoje zdrowie i komfort snu. Nasze najnowsze dzieło to pościel dla alergików, stworzona z myślą o tych, którzy cierpią na astmę, egzemę i inne alergie. W sercu naszej pościeli bije AllerGuard, innowacyjna tkanina barierowa, która stanowi niezawodną ochronę przed alergenami, zapewniając spokojny sen bez ryzyka reakcji alergicznych.

W skład naszego zestawu wchodzą kołdry i poduszki, których wnętrze wypełnione jest sterylnie czystym polskim puchem gęsim 100%. To nie tylko gwarancja wyjątkowego komfortu, ale również pewność, że oddychasz świeżym, bezpiecznym powietrzem podczas snu. Nasz puch klasy I, o sprężystości 850 CUIN, nie tylko doskonale izoluje, ale także jest niezwykle lekki i trwały, zapewniając niezrównany sen na najwyższym poziomie.

Ale to nie wszystko - nasza tkanina barierowa dla roztoczy stanowi dodatkową warstwę ochrony, blokując drobne cząsteczki zanieczyszczeń i alergenów. Zbudowana z milionów mikrowłókien o średnicy mniejszej niż ludzki włos, ta tkanina jest nieprzepuszczalna dla wszystkiego, co ma średnicę większą niż 0,1 mikrona, zapewniając Ci spokojny sen bez obaw o reakcje alergiczne.

Studio K sp. z o.o. Pościel dla alergików - dla tych, którzy cenią sobie nie tylko jakość snu, ale także zdrowie i bezpieczeństwo każdej nocy. Odkryj wyjątkową kombinację innowacji i komfortu już dziś!

Kategoria

Podziel się

Lokalizacja
Łapczyca 535
32-744 Łapczyca, małopolskie
575123453
Reklama