Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 maja 2024 19:49
PRZECZYTAJ!
Reklama

Premiera najnowszego spektaklu Teatru dla Dorosłych!

Amerykański sen to nie mrzonki. Niejeden już przekonał się, że to prawda, niejeden też dotkliwie się na tym śnie zawiódł. Czy bieruńska gospodyni, może przeżyć swój American Dream? Czy sąsiedzka przyjaźń będzie silniejsza niż chęć zrobienia kariery? I jakich pieniędzy trzeba, aby kino niezależne stało się komercyjnym?
Premiera najnowszego spektaklu Teatru dla Dorosłych!

Najnowsza komedia Teatru dla Dorosłych pt. "Hollywood na placu" zaprasza widzów na plac, na którym, jak już wiemy z innych spektakli bieruńskiej grupy, dzieją się rzeczy co najmniej niespodziewane. Spektakl zrealizowany z gościnnym udziałem Izoldy Czmok z katowickiej telewizji, pozwoli widzom zanurzyć się w filmowy świat, poznać jego tajemnice i mroczne zakamarki. Oczywiście całość podana ze swadą i humorem w pięknej śląskiej godce. 

Takiego widowiska jeszcze nie było, dlatego gorąco zapraszamy 2 i 3 grudnia o godz. 17.00 do dk. Gama- Bieruń ul. Chemików 39a.

"Hollywood na placu" wg scenariusza Marcina Melona we współpracy z Dagmarą Kupczyk i w reżyserii Joanny Lorenc po prostu trzeba zobaczyć!
scenografia Iga Słupska
muzyka Mateusz Augustyn 
Zdjęcie do plakatu autorstwa Pawła Święsa

Bilety do nabycia w KT „Jutrzenka” /Bieruń ul. Spiżowa 4/ oraz na stronie www.biletyna.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama