Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 lipca 2024 09:05
PRZECZYTAJ!
Reklama

70-latka pędziła 101 km/h  w obszarze zabudowanym

Policjanci bieruńskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kierującej volkswagenem, która przekroczyła dopuszczalną prędkość o 51 km/h. Do naruszenia limitu doszło bowiem w obszarze zabudowanym. Oprócz utraty uprawnień 70-latka dostała mandat w wysokości 1500 złotych, a na jej konto wpadło aż 13 punktów karnych.
70-latka pędziła 101 km/h  w obszarze zabudowanym

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego bieruńskiej komendy, w sobotę około godziny 12:00 w Chełmie Śląskim na ulicy Chełmskiej, zatrzymali do kontroli drogowej kierującą volkswagenem. 70-letnia kierująca zwrócił uwagę mundurowych, gdy przekroczyła prędkość w terenie zabudowanym. W związku z przekroczeniem prędkości, seniorka otrzymała mandat karny w wysokości 1500 złotych i 13 punktów karnych. Ostatecznie kierująca straciła prawo jazdy.

Policja apeluje do kierowców, aby przestrzegali dozwolonych limitów prędkości, a także uważali, zwłaszcza w tych miejscach, gdzie nie tylko wymagają tego przepisy, ale i zdrowy rozsądek. Pamiętajmy, że na drodze jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za nas samych, ale również za innych uczestników ruchu drogowego!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama