Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 22 czerwca 2024 09:03
PRZECZYTAJ!
Reklama

Inspektor dołowy z Kopalni Ziemowit gwiazdą w Japonii!

Patryk Bielowicz, znany również jako Patrick Moreno, inspektor dołowy z kopalni Piast-Ziemowit ruch Ziemowit, nie tylko dba o bezpieczeństwo w kopalni, ale także zdobywa uznanie jako didżej i producent muzyczny. Bielowicz zamierza odwiedzić swoich licznych fanów w Japonii.
Inspektor dołowy z Kopalni Ziemowit gwiazdą w Japonii!

Jego muzyczne dzieła, komponowane i produkowane od 15. roku życia, zyskują popularność na międzynarodowym rynku muzycznym, szczególnie w Austrii, Holandii oraz w krajach azjatyckich, takich jak Chiny i Japonia. Pod pseudonimem Patrick Moreno, artysta zdobył ogromne uznanie w Azji, gdzie cieszy się popularnością.

Bielowicz planuje nie tylko odwiedzić Japonię, ale także ma w planach koncerty w Chinach i na Tajwanie.

- W Japonii zagram w takich miejscach jak Tokio, Kioto i Osaka. Wiosną zamierzam polecieć do Chin i Tajwanu - zdradza swoje plany Patrick Moreno w wywiadzie na stronach Polskiej Grupy Górniczej.

Niezależnie od kariery muzycznej, Bielowicz jest związany z kopalnią Piast-Ziemowit, gdzie pracuje już od 12 lat. Ceni sobie wsparcie kolegów z pracy oraz żony i dzieci. Dodatkowo, obecnie pracuje nad najnowszym utworem dla amerykańskiej wytwórni, którego debiut planowany jest na marzec, a promocja przewidziana jest na rynek amerykański.

TB/Fot. Archiwum Patricka Moreno/źródło: PGG


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama