Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 maja 2024 20:17
PRZECZYTAJ!
Reklama

To były wyjątkowe ferie w Lędzinach

Nie wszyscy uczniowie mogą wyjechać na wypoczynek w góry, ale ferie w mieście nie muszą być nudne. Udowodniło to Stowarzyszenie Lędziny Od Nowa i Marcin Majer, radny powiatowy i kandydat na burmistrza.
To były wyjątkowe ferie w Lędzinach

Dla odpoczywających uczniów stowarzyszenie przygotowało różnorodną i atrakcyjną ofertę spędzenia wolnego czasu w mieście. Odbyły się warsztaty czekolady z Agnieszką Czerniak i zajęcia z nadleśniczym Stanisławem Jeziorańskim wraz z grą terenową. Zorganizowano wyjazd do sali zabaw „Kosmos” i warsztaty taneczne z Weroniką Janowicz.  Była brazylijska Capoeira z Danielem Latochą, czy treningi piłkarskie z Pawłem Majerem. Na zakończenie cyklu młodzież mogła wziąć udział w zajęciach z boksu prowadzonych przez Wiktora Koziorza i Aleksandra Jasiewicza, podczas których odbywały się walki sparingowe. Do Lędzin zawitał nawet profesjonalny ring!

- Chcemy aby po wyborach tego typu zajęcia odbywały się cyklicznie poszerzając horyzonty naszej młodzieży, dając możliwość rozwoju nowych pasji czy zainteresowań. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni frekwencją, bo w zajęciach łącznie wzięło udział 264 uczestników! Miejsc na niektóre z zajęć niestety zabrakło co tym bardziej mobilizuje nas do przygotowania jeszcze szerszej oferty letniej – mówi Marcin MajerPodziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama