Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 maja 2024 21:24
PRZECZYTAJ!
Reklama

Nie dajmy się zmanipulować

W mieście pojawiły się plotki, że Marcin Majer kiedy zostanie burmistrzem przeprowadzi „czystki” w magistracie i miejskich spółkach. Poprosiliśmy zwycięzcę pierwszej tury o komentarz do tych spekulacji.
Nie dajmy się zmanipulować

- Zaświadczam, że to nieprawda. Nie zamierzam „zwalniać wszystkich pracowników”, nieprawdą jest, że „po wyborach przewrócimy stół i wymienimy pół urzędu, dyrektorów itd.” Jeżeli w trakcie drugiej tury udzielą mi Państwo mandatu zaufania, każdy będzie miał czystą kartę i będzie mógł wykazać swoje kompetencje w codziennej pracy dla Lędzin i ich mieszkańców. Uzdrowimy relacje panujące w miejskich instytucjach, poprawimy komunikację, przywrócimy szacunek pracownikom. Wszyscy razem zbudujemy Lędziny od Nowa. Jednocześnie spodziewamy się, że wkrótce ukaże się kolejne wydanie „miejskiej”, tylko z nazwy, gazety. Ostatnie wydanie w sposób bezpardonowy atakowało mnie, moją rodzinę, zespół i prawie w całości było poświęcone naszemu programowi. Tu akurat mogę Państwu obiecać, że to ostatnie wydanie gazety w takim kształcie. Po wyborach zwrócimy media mieszkańcom - te będą pisać o rzeczach bliskich ludziom, o ich potrzebach i wydarzeniach w mieście. Apeluję: nie dajmy się zmanipulować. Skończmy z atakami i zarządzaniem miastem metodą walki i szczucia na mieszkańców - mówi Marcin Majer.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Mieszkaniec 19.04.2024 10:57
Przecież wszystkie te dziadygi związane z otoczeniem Pani Matematycy które doprowadziły do obecnej sytuacji w mieście i całej atmosfery wokół UM - łacznie z panem Kostyrą radnym który jest przyslowiowym słupem ustępującej Pani Wróbel- Powinny mieć dożywotni zakaz zbliżania się do budynków samorzodowych na 100 metrów

PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama