Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 lipca 2024 09:11
PRZECZYTAJ!
Reklama

Ta lodziarnia stworzyła prawdziwy hit. Dla psów

Lodowe przysmaki przyciągają uwagę czworonożnych klientów oraz ich właścicieli.
Ta lodziarnia stworzyła prawdziwy hit. Dla psów

Autor: Canva

Mała lodziarnia pod nazwą – a jakże! – Ice Scream znajduje się w Poznaniu przy Gołębiej. To tutaj wprowadzono nietypową ofertę: lody dla psów.

Lody dla psiaków

Lodziarnia przygotowała specjalną ofertę z myślą o dietetycznych potrzebach psów. Specjalnie zaprojektowane lody w kształcie psiej łapki o smaku jabłko-banan, sprzedawane po kilka złotych za porcję, są odpowiedzią na ograniczenia żywieniowe zwierząt. Dzięki temu właściciele mogą bez obaw pozwolić swoim pupilom na ochłodzenie w upalne dni.

Psie przysmaki podbiły internet

Pochwały dla poznańskiej lodziarni zalały internet po tym, gdy jedna z influencerek opublikowała na TikToku (filmik zobaczysz tutaj) nagranie psa degustującego te nietypowe lody. 

Filmik ma już pół miliona wyświetleń. A sam pomysł produkowania lodów dla psów został entuzjastycznie przyjęty.

Lody zrobisz nawet w domu 

Mimo rosnącej świadomości – w Polsce wciąż mało lokali zapewnia jakiekolwiek warunki dla psów. Dostęp do wody czy możliwość wejścia ze zwierzakiem nie są standardem. Inicjatywa lodziarni Ice Scream wpisuje się w trend tworzenia przyjaznych przestrzeni dla czworonogów.

O ile lody z poznańskiej lodziarni cieszą się dużą popularnością, to nie każdy ma do nich łatwy dostęp. Na szczęście podobne przysmaki można przygotować również w domowym zaciszu. 

Wystarczą – według Radia Zet – woda, jogurt, owoce lub specjalna karma dla psów i już. Taką mieszanką zaoferujesz swojemu psu zdrowe, a zarazem smakowite ochłodzenie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama