Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 lipca 2024 10:57
PRZECZYTAJ!
Reklama

Pijana seniorka za kółkiem

Nawet 2 lata w więzieniu może spędzić 74-letnia mieszkanka Imielina. Kobieta, mając w organizmie prawie 2 promile alkoholu, zdecydowała się na jazdę samochodem. Będąc w stanie nietrzeźwości, uderzyła w inny samochód. W wyniku zdarzenia na szczęście nikomu nic się nie stało. Policja apeluje, aby nie wsiadać za kierownicę na tzw. ”podwójnym gazie”.
Pijana seniorka za kółkiem

W miniony poniedziałek około godziny 7:30 dyżurny bieruńskiej komendy otrzymał informację, że w Imielinie doszło do kolizji drogowej dwóch pojazdów. Skierowani na miejsce mundurowi z drogówki ustalili, że sprawcą zdarzenia drogowego jest 74-letnia mieszkanka Imielina, która nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją samochodu, w wyniku czego najechała na jego tył.

Badanie stanu trzeźwości sprawczyni kolizji drogowej wykazało prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Na szczęście żadnemu z uczestników zdarzenia drogowego nic się nie stało. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kobiecie kara nawet 2 lat w więzienia.

Przypominamy, że za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę. Wsiadając za kierownicę bądźmy świadomymi użytkownikami dróg. Nietrzeźwy kierujący jest zagrożeniem dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Reagujmy na niebezpieczne zachowanie innych uczestników ruchu drogowego. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama