Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 lipca 2024 10:58
PRZECZYTAJ!
Reklama

Dołącz do diamentowej drużyny! Szukamy wolontariuszy na Memoriał Kamili Skolimowskiej

25 sierpnia na Stadionie Śląskim odbędzie się jedyny polski mityng Diamentowej Ligi – 15. Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej! Możesz współtworzyć to wydarzenie. Organizatorzy imprezy rozpoczęli poszukiwania wolontariuszy.
Dołącz do diamentowej drużyny! Szukamy wolontariuszy na Memoriał Kamili Skolimowskiej

Wielkimi krokami zbliża się Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej. Tegoroczna edycja Diamentowej Ligi w Polsce odbędzie się 25 sierpnia na Stadionie Śląskim. Start zapowiedziały już największe gwiazdy światowej lekkoatletyki. Możesz przeżyć sportowe emocje razem z nimi, zostając wolontariuszem. Bez drużyny takich osób, której kompletowanie właśnie się rozpoczęło, takie wydarzenia po prostu nie mogą się udać. 

To będzie wyjątkowy mityng, bo organizowany tuż po igrzyskach olimpijskich w Paryżu. Wielu mistrzów, którzy będą błyszczeć we Francji, wystąpi w „Kotle Czarownic”. Od wolontariuszy w dużej mierze zależy, jak zapamiętają naszą imprezę. I czy wspólne wspominanie Kamili Skolimowskiej przebiegnie we wspaniałej atmosferze. Do tej pory właśnie tak było.

Memoriał Skolimowskiej odbędzie się już po raz 15., a po raz trzeci w randze Diamentowej Ligi – prestiżowego cyklu zrzeszającego najważniejsze lekkoatletyczne mityngi świata. To gwarancja, że na Śląsku będziemy podziwiać absolutną światową czołówkę lekkoatletyki. Swój udział w „Kamie” zapowiedzieli już m.in. fenomenalny tyczkarz Armand Duplantis czy halowa rekordzistka świata w biegu na 400 metrów Femke Bol. Nie zabraknie oczywiście polskich gwiazd, z rekordzistką kraju w biegu na 400 m Natalią Kaczmarek i wicemistrzynią Europy w biegu na 100 m Ewą Swobodą na czele.

Ubiegłoroczny memoriał został uznany za Sportowe Wydarzenie Roku w plebiscycie „Przeglądu Sportowego”. Ale organizatorzy nie spoczywają na laurach i w tym roku chcą przeprowadzić jeszcze lepsze zawody. To niemożliwe bez wsparcia wolontariuszy. Chętni, którzy chcą z bliska zobaczyć lekkoatletyczne gwiazdy, uczestniczyć w wielkiej imprezie i przeżyć sportowe emocje, mogą zapisywać się do Diamentowej Drużyny poprzez specjalny formularz aplikacyjny. Wolontariat na Silesia Memoriale Kamili Skolimowskiej to znakomita okazja do zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia, poznania środowiska organizatorów wielkich wydarzeń, a także odbycia praktyk studenckich i wzbogacenia swojego CV. 

KOGO SZUKAMY?

  • Osób powyżej 16. roku życia.
  • Osób dyspozycyjnych, gotowych do działania, chcących poszerzyć kompetencje.
  • Osób zaangażowanych i odpowiedzialnych.
  • Doświadczenie nie jest wymagane! Każdy znajdzie coś dla siebie.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Pozytywne nastawienie niezbędne!

Wasze zaangażowanie jest dla nas niezmierne cenne, a w zamian oferujemy wam przeżycie wielkiej sportowej przygody i możliwość bycia tak blisko gwiazd sportu, jak nikt inny podczas Diamentowej Ligi w Polsce. 

Chętnych zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej memoriału, na której znajdują się wszystkie szczegóły dotyczące współpracy z wolontariuszami, zakres i obszary działań wolontariuszy, a także formularz zgłoszeniowy. 

Do zobaczenia 25 sierpnia na Stadionie Śląskim!Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama