Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 22 czerwca 2024 09:18
PRZECZYTAJ!
Reklama

Zapisy już ruszają! Bezpłatny pobyt w Żłobku Mikołajkowo!

Żłobek Mikołajkowo rozwija się, a niebawem rozrośnie. Wszystko za sprawą dofinansowania z Programu Rozwoju Instytucji Opieki uruchomionego w tym roku przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej nad dziećmi w wieku do lat 3 „Maluch +”.
Zapisy już ruszają! Bezpłatny pobyt w Żłobku Mikołajkowo!

Każdy rodzic, którego dziecko zostanie przyjęte do żłobka w ramach naboru programu Maluch 2023 otrzyma miesięczne dofinansowanie w kwocie ponad 800 złotych. Sprawi to, że dodając pozostałe możliwe dofinansowania np. z ZUS plus Bieruński Bon Żłobkowy pobyt dziecka w Mikołajkowo może być bezpłatny. 

Bieruński Bon Żłobkowy to świadczenie pieniężne dla rodzin z dziećmi w wieku do lat 3 zamieszkałych na terenie Gminy Bieruń, mające na celu częściowe pokrycie opłaty za pobyt dziecka w żłobku, w ramach realizowanej i kształtowanej polityki prorodzinnej w Gminie. 

Dofinansowanie w Programie Maluch obowiązywać będzie przez 3 lata. 

Żłobek dysponuje swoim placem zabaw, gdzie dzieci bezpiecznie mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. Ma nowoczesne, duże sale, z bardzo dobrym dostępem światła dziennego.

Sale wyposażone są w ogrzewanie podłogowe i nowoczesne systemy wentylacyjno-klimatyzacyjne. Żłobek regularnie prowadzi zajęcia dodatkowe oraz spotkania edukacyjne dla dzieci. Kolejnym atutem jest doskonała lokalizacja względem tyskiej i bieruńskiej Strefy Przemysłowej. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama