Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 09:54
PRZECZYTAJ!
Reklama

Nasi w Cieszynie

W Galerii Ceglanej na parterze Domu Narodowego - Rynek 12 w Cieszynie,  do 4 sierpnia, można oglądać prace artystów z powiatu bieruńsko-lędzińskiego.
Nasi w Cieszynie

Dzięki uprzejmości Cieszyńskiego Ośrodka Kultury i wsparciu wiceburmistrza miasta Przemysława Majora, doczekaliśmy się chwili, kiedy mogliśmy umieścić obrazy z naszego zeszłorocznego pleneru w prestiżowej cieszyńskiej galerii, która znajduje się w samym sercu miasta. Wystawie towarzyszy katalog z wybranymi pracami naszych twórców.

Na poplenerową ekspozycję składają się prace 27. autorek i autorów. Są to: Piotr Barucha, Sylwia Barucha, Gabriela Bierońska, Bogusława Bronkowska, Agnieszka Czerniak, Urszula Figiel, Katarzyna Gawlik, Sandra Gawlik, Bożena Gawlikowicz, Renata Gołdon-Kolny, Jan Jagoda, Amelia Kantor, Beata Kozioł, Mirosław Leszczyk, Józef Mandla, Jan Nowak, Anna Radwańska, Anna Maria Rusinek, Larysa Savchenko, Iwona Simka-Surma, Anna Strzelecka-Jasiewicz, Ewa Szymańska-Sułkowska, Marek Szymkowiak, Krystyna Ścierska, Jolanta Wawoczny, Agata Wojtala-Kubecka, Barbara Zientara-Chmiel.

Wakacje sprzyjają podróżom, gorąco zachęcamy do odwiedzenia Cieszyna oraz Galerii Ceglanej, znajdującej się w rynku na parterze kamienicy pod numerem 12, która otwarta jest od poniedziałku do piątku do godziny 18.00, a we czwartek do 15.30. Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama