Aktualności

Aktualności

Zostań mistrzem moczki i makówki!

 

Po dwuletniej przerwie spowodowanej  pandemią wraca Festiwal Moczki i Makówki. Jesteśmy współorganizatorem i patronem medialnym tej imprezy.  Konkurs jest otwarty. Oznacza to, że rywalizacja będzie trudna, ale szykują się atrakcyjne nagrody.

 

Podczas pierwszej edycji Festiwalu  w 2013 roku, był problem ze skompletowaniem uczestników konkursu.  Za ósmym podejściem, w 2020 roku, sala  pękała w szwach. Rywalizowało kilkudziesięciu uczestników,  którym kibicowało ponad 200 gości i media z całego regionu. Specjalny  list gratulacyjny wysłał organizatorom imprezy nawet premier Mateusz Morawiecki.

Przypomnijmy, że Festiwal Moczki i Makówki organizuje Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Ziemi Mikołowskiej oraz europoseł Izabela Kloc. W dwóch ubiegłych latach szyki popsuła pandemia i impreza się nie odbyła. W 2023 roku Festiwal wraca.

Osoby, stowarzyszenia, organizacje, które chcą wziąć udział w IX Festiwalu Moczki i Makówki proszone są o kontakt e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Śledź nas

Social & newsletter

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search