Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 kwietnia 2024 17:33
PRZECZYTAJ!
Reklama

Nowy Crossfit Ninja Warrior Park w Bieruniu już otwarty!

W Bieruniu, w atmosferze pełnej energii i determinacji, otwarto nowy Crossfit Ninja Warrior Park. Inauguracyjna impreza przyciągnęła wojowników - zarówno zawodowców jak i amatorów - w każdym wieku, którzy z zapałem prezentowali swoje sportowe umiejętności.
Nowy Crossfit Ninja Warrior Park w Bieruniu już otwarty!

- Bieruń stał się dzisiaj prawdziwą areną dla wojowników. Obserwując pasję, z jaką uczestnicy pokonywali tor oraz pozytywną energię, jaką emanowała cała impreza, jestem pewien, że Crossfit Ninja Warrior Park będzie jednym z ulubionych miejsc dla mieszkańców naszego miasta - powiedział burmistrz Bierunia, Krystian Grzesica. - Sport to nie tylko zdrowie, ale także integracja, współpraca i ducha rywalizacji. Jestem przekonany, że ten park przyczyni się do promowania zdrowego stylu życia wśród mieszkańców i stanie się miejscem, gdzie będą oni spędzać aktywnie czas, niezależnie od wieku.

Bieruński Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz KS Unia Bieruń Stary przygotowali różnorodne atrakcje sportowo-rekreacyjne dla wszystkich obecnych. Widzowie byli zachwyceni pokazami sprawnościowymi prowadzonymi przez grupę Viking Training Center. Dodatkowo, młodzi uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Bieruniu dostarczyli energetyczny występ, dodając wydarzeniu jeszcze więcej dynamiki.

Ale na tym nie koniec.  Bieruń wzbogacił się o kolejną streetartową ścianę z charakterystyczną zieloną myszą – sygnaturą artysty Franka Mysza. Ten znany twórca prowadził tego dnia warsztaty graffiti, przyciągając licznych chętnych do nauki tego rzemiosła.

Co ważne, Crossfit Ninja Warrior Park nie jest przypadkowym projektem. Powstał dzięki zaangażowaniu mieszkańców Bierunia w ramach Budżetu Obywatelskiego. To właśnie oni głosowali na ten projekt, zgłoszony przez Lukasza Kocurka i KS Unia Bieruń Stary, pokazując, jak lokalna społeczność może kształtować swoje otoczenie.

Podczas otwarcia burmistrz Bierunia podziękował wszystkim uczestnikom za tworzenie wspaniałej atmosfery. 

To wydarzenie stanowi dowód na to, jak ważne są lokalne inicjatywy, które łączą różne pokolenia i promują aktywność fizyczną. Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama