Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 22 lutego 2024 07:51
PRZECZYTAJ!
Reklama
News will be here

LIVE CZAT z Burmistrzem Bierunia

Burmistrz Miasta Bierunia - Krystian Grzesica serdecznie zaprasza na noworoczny LIVE CZAT podczas którego odpowie na żywo na pytania mieszkańców. Tematem głównym spotkania będzie Budżet Miasta Bierunia na 2024 rok oraz plany inwestycyjne Miasta Bierunia na tenże rok. Termin LIVA'a: Poniedziałek, 8 stycznia, godzina 17:00. Burmistrzowi towarzyszyć będą Skarbnik Miasta Bierunia Dorota Goj oraz pracownicy Wydziału Inwestycji i Remontów.
LIVE CZAT z Burmistrzem Bierunia

Krystian Grzesica - Burmistrz Miasta Bierunia zaprasza w styczniu na noworoczny LiveCzat podczas którego opowie o planach i zamierzeniach Miasta Bierunia na rozpoczynający się rok.

  • Temat spotkania online: BUDŻET MIASTA BIERUNIA NA 2024 ROK ORAZ PLANY INWESTYCYJNE I REMONTOWE.
  • Termin: Poniedziałek, 8 stycznia 2024 roku, o godzinie 17:00
  • LiveCzat realizowany będzie na Fanpage'u - Krystian Grzesica - Burmistrz Miasta Bierunia 

Jak wyglądać będzie LIVE #Na Żywo? Rozpocznie sie o godzinie 17:00 na FanPage'u Burmistrza - Krystian Grzesica - Burmistrz Miasta Bierunia. Trwać będzie około godziny (do 18:00). Najpierw Burmistrz opowie o planach inwestycyjnych Miasta na 2024 rok i o sytuacji budżetowej Miasta, a potem wraz ze swoimi służbami odpowiadać będzie na Wasze pytania.

Pytania zadawać można będzie w komentarzach do transmisji online. Burmistrz będzie kolejno odczytywać pytania i udzielać na nie odpowiedzi, bądź prosić wskazanego Współpracownika o odpowiedź na pytanie, jeśli te wymagać będzie precyzji lub szczegółowej wiedzy. Do dyspozycji Mieszkańców będą Skarbnik Miasta Bierunia - Dorota Goj oraz pracownicy Wydziału Inwestycji i Remontów.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama