Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 22 czerwca 2024 08:58
PRZECZYTAJ!
Reklama

„Hollywood na placu” raz jeszcze!

„Hollywood na placu” – najnowsza przebojowa komedia Teatru dla Dorosłych w języku śląskim i „śląsko-amerykańskim”, opowiada (z przymrużeniem oka) o początkach niezależnego kina na Śląsku. Akcja dzieje się na placu, a bohaterami są zwykli mieszkańcy i sąsiedzi. Zwykli, ale każdy z nich się czymś wyróżnia.
„Hollywood na placu” raz jeszcze!

Widzimy Hyjdlę, która przygotowuje swój geburstag, jej syna Józika, wspaniałe, acz jak zwykle krytyczne sąsiadki i starego, wrażliwego Wanota, który nie wylewa za kołnierz i jest ważną częścią placu. Główny wątek fabularny to rozterki Hyjdli próbującej nakręcić dokumentalny film o tym, co się dzieje u niej na placu, a który niespodziewanie robi karierę w Internecie. Jednak wraz z popularnością w mediach, bohaterowie wpadają w kłopoty. Czy sobie z nimi poradzą? Czy ich sąsiedzka solidarność okaże się silniejsza od pieniędzy? Dowiedzieć się będzie można tylko podczas przedstawienia.

Spektakl miał swoją premierę 2 grudnia i wszystkich tych, którzy nie zdążyli kupić biletów, zachęcamy do skorzystania z tej propozycji teatralnej. To 90 minut znakomitej zabawy w wykonaniu rodzimych acz utytułowanych artystów. Teatr dla Dorosłych jest laureatem XII Festiwalu Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Chorzowie, nagrody Clemens Pro Cultura’ 2021 i Nagrody Burmistrza Miasta Bierunia w dziedzinie kultury w 2023r. 

„Hollywood na placu” w reż. Joanny Lorenc zobaczyć będzie można 24 lutego o godz. 17.00 w DK „Gama” w Bieruniu. Zapraszamy!

Bilety w sprzedaży już wkrótce w KT „Jutrzenka” oraz na stronie www.biletyna.pl.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama