Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 22 czerwca 2024 09:30
PRZECZYTAJ!
Reklama

Był poszukiwany w całej Europie, wpadł w Bieruniu

Bieruńscy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego od 2016 roku listem gończym. W trakcie sprawy poszukiwawczej wydano za nim również Europejski Nakaz Aresztowania. Mężczyzna, który ukrywał się w kraju, i zmienił nawet swój wygląd, podając się przy tym za członka swojej rodziny, absolutnie nie spodziewał się, że wpadnie w ręce mundurowych.
Był poszukiwany w całej Europie, wpadł w Bieruniu

Mężczyzna był poszukiwany za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, będąc pod wpływem alkoholu lub działającego podobnie środka oraz za kradzież. W 2016 roku został wydany za nim list gończy. Był poszukiwany przez sądy w Tychach i Mysłowicach. Od 2017 roku organy ścigania wystawiły za nim Europejski Nakaz Aresztowania. Mężczyzna miał również do odbycia kilkuletni wyrok pozbawienia wolności. Poszukiwany często zmieniał adresy pobytu, jak również zmienił swój wygląd, podając się za członka rodziny. 

Kryminalni uzyskali informację, że 43-latek może przebywać na terenie Tychów. Właśnie w tym mieście w ubiegłą środę, po blisko 8 latach poszukiwań, kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu zatrzymali 43-latka. Mężczyzna trafił do aresztu śledczego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama