Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 22 czerwca 2024 08:23
PRZECZYTAJ!
Reklama

Pomogomy bo lotomy

Trwają zapisy do 6. edycji Biegu Chwalisza. Opłata startowa w całości zostanie przeznaczona na leczenie i rehabilitację 3-letniej Zuzi Buras, która zmaga się z ciężką i trudną w leczeniu wadą serca.
Pomogomy bo lotomy

- Nieważne jakie tempo, ile kilometrów, jaki czas. Liczysz się Ty i Twoje chęci. - To motto grupy „Chwalisz czy nie chwalisz - lotej z nami”.

Bieg odbędzie się 8 czerwca. Start o godzinie 16:30 przy Przedszkolu nr 1 - filia Ściernie w Bieruniu. Zawodnicy będą mieli do pokonania 5 kilometrów nowej, lekko zmienionej trasy, którą przebiegnie każdy - zarówno wytrawny biegacz, jak i początkujący amator. W tym roku osiągi uczestników zmierzy firma zapewniająca profesjonalny pomiar czasu.

Tradycyjnie w dniu biegu odbędzie się festyn na Ścierniach. To jedna z najciekawszych i najbardziej wyczekiwanych imprez w mieście. W organizację tegorocznego biegu aktywnie włączył się burmistrz Sebastian Macioł. W sumie to nic nowego. Wspierał to wydarzenie już wcześniej, zanim objął urząd. 

Bieg odbywa się pod hasłem: „Pomogomy, bo lotomy”. Oznacza to, że cała opłata startowa, podobnie jak w poprzednich latach, przekazana zostanie na cel charytatywny. W tym roku środki będą zbierane na leczenie i rehabilitację 3-letniej Zuzi. 

8 czerwca 
Godz. 16.30
Przedszkole nr 1
filia Ściernie


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama