Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 lipca 2024 09:51
PRZECZYTAJ!
Reklama

Kręcili teledysk na Łysinie

Bieruńskie kąpielisko  Łysina przemieniło się w plan filmowy. Katarzyna Malżycka wokalistka z Bierunia, która niedawno wygrała telewizyjne show ,,Mosz Grajfka - Zostań Gwiazdą,, w Telewizji TVS, kręciła tam teledysk do swojej autorskiej piosenki "Wyjątkowy".
Kręcili teledysk na Łysinie

- Bardzo zależało mi, abyśmy mogli nakręcić sceny właśnie na Łysinie, ponieważ mimo że w Bieruniu mieszkam dopiero od dwóch lat, czuję się z tym miejscem mocno związana" - powiedziała Katarzyna Malżycka.

Sceny plenerowe były rejestrowane także na malowniczej ulicy Wita, a druga część teledysku została zrealizowana w tyskiej restauracji, której wystrój w amerykańskim stylu pin-up idealnie komponował się z klimatem produkcji.

Katarzyna Malżycka do udziału w teledysku zaprosiła znane bliźniaczki z programu Googlebox i telewizji TTV - Agnieszkę Kuszewską i Ewę Rogalską . Pojawiła się także Agnieszka Barton – Michel w towarzystwie dobrego znajomego z Programu Kanapowczynie telewizji TTV.

W realizacji pomagali bliscy i znajomi wokalistki, w tym pracownicy Urzędu Miejskiego w Bieruniu – Anna Kulas oraz Aneta Gąska (wraz z mężem), a także dzieci wokalistki i jej brat Grzegorz Wituła, akordeonista. Współpracowali również Ewa Szałajko Heliosz z telewizji TVS, Piotr Petelczyc, znany jako uczestnik programu Ninja Warriors w telewizji Polsat oraz seniorzy ze Związku Emerytów i Rencistów w Nowym Bieruniu. 

Za kamerą stanął Paweł Gniza, związany z Bieruniem filmowiec i fotograf.

Artystka podkreśliła, że ogromne wsparcie w realizacji artystycznych projektów zapewnia jej mąż Wojciech. Swoją drogą, małżeństwo gościło jakiś czas temu w drugim odcinku miejskiego podcastu "Zakochaj się w Bieruniu". Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama