Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 lipca 2024 10:07
PRZECZYTAJ!
Reklama

Koleje Śląskie poszukują pracownika do pracy na stanowisku starszego specjalisty ds. zamówień publicznych

 

Jest wiele powodów, które popychają pracowników do rozstania się z dotychczasowym pracodawcą i zmiany środowiska zawodowego. Mogą to być: względy finansowe, osobiste, chęć rozwoju, możliwość szybszego awansu. Trzeba jednak podkreślić, że nie każdemu pracownikowi trafi się dobra okazja do zmiany pracy… Tym razem taka sprzyjająca perspektywa pojawiła się przed osobami, które posiadają odpowiednie możliwości i kwalifikacje do pracy na stanowisku starszego specjalisty ds. zamówień publicznych, bowiem Koleje Śląskie Sp. z o.o. prowadzą rekrutację na to stanowisko.

 

Zgodnie z przedstawioną przez Koleje Śląskie ofertą pracy, przed kandydatami stawia się następujące wymagania:

 • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe prawnicze,
 • minimum 3-letnie doświadczenie w charakterze co najmniej specjalisty,
 • bardzo dobra wiedza w zakresie prawa zamówień publicznych, handlowego, gospodarczego, cywilnego,
 • bardzo dobra znajomość prowadzenia procedur przetargowych,
 • umiejętność obsługi elektronicznych platform zakupowych,
 • doświadczenie w przygotowywaniu ogłoszeń w Dzienniku Urzędowym UE,
 • dokładność i rzetelność,
 • bardzo dobra organizacja pracy,
 • umiejętność pracy samodzielnej nad powierzonymi zadaniami oraz pracy w grupie,
 • prowadzenie prac Komisji przetargowych,
 • sporządzanie rocznego sprawozdania z udzielonych zamówień publicznych.

Warto dodać, że dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży kolejowej w zakresie zamówień sektorowych, a także w postępowaniach współfinansowanych ze środków UE.

Jeśli posiadasz powyższe kwalifikacje lub znasz osobę, która może być zainteresowana przedmiotową ofertą pracy, pewnie nurtuje Cię pytanie, co oferują Koleje Śląskie przyszłemu pracownikowi, który będzie wykonywał pracę na tym stanowisku…Przede wszystkim czeka na niego zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku. Do pakietu korzyści zaliczyć należy także możliwość bezpłatnego podróżowania pracowników  pociągami Kolei Śląskich oraz możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Nie bez znaczenia pozostaje także możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności oraz korzystania ze zniżek na przejazdy pociągami pasażerskimi na terenie kraju dla pracowników oraz korzystania z biletów i zniżek na zagraniczne koleje i towarzystwa promowe w ramach Zrzeszenia FIP. Ponadto, przyszli pracownicy mogą liczyć na dodatkowy dzień wolny od pracy z okazji „Dnia Kolejarza”.

Jeśli jesteś zainteresowany w/w ofertą pracy lub chcesz się dowiedzieć, jakie zadania będą postawione przed przyszłym pracownikiem ubiegającym się o pracę na stanowisku starszego specjalisty ds. zamówień publicznych- prosimy o szczegółowe zapoznanie się z ofertą znajdująca się tutajhttps://www.kolejeslaskie.com/wp-content/uploads/2022/07/Starszy-Specjalista-ds-zam%C3%B3wie%C5%84-publicznych.pdf

Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji drogą mailową na adres: [email protected]

W temacie wiadomości należy wpisać nr referencyjny ogłoszenia: FF 26/07/2022.

Zachęcamy do ubiegania się o zatrudnienie w Kolejach Śląskich!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama