Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 09:49
PRZECZYTAJ!
Reklama

Rugbowe mistrzostwa pełne atrakcji przed nami

Jeśli szukasz sportowej rozrywki na najbliższy weekend, nie możesz przegapić Mistrzostw Śląska w Rugby Plażowym, które odbędą się w Ośrodku Sportów Letnich Słupna w Mysłowicach. Słońce, piasek i rugby stworzą wspaniałą atmosferę.
Rugbowe mistrzostwa pełne atrakcji przed nami

Rugby plażowe to atrakcyjna odmiana dobrze znanego w Mysłowicach rugby. Już w najbliższą sobotę wszyscy miłośnicy sportu będą mieli wyjątkową okazję, aby zobaczyć na żywo, jak wygląda ta dynamiczna i widowiskowa dyscyplina, w której zawodnicy muszą wykazać się nie tylko siłą i szybkością, ale także sprytem i kreatywnością. Gra toczy się na piasku, co dodaje trudności, ale i uroku.

W sobotę kibicie będą mogli podziwiać nie tylko zmagania sportowe, ale także skorzystać z przygotowanych przez partnerów wydarzenia wielu atrakcji, które umilą kibicom pobyt w Parku Słupna. Będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce, zobaczyć pokazy tańców lub spróbować swoich sił w strzelaniu z broni ASG! Rugbyści Hegemona Mysłowice wraz z tyską firmą Taxus Arbor przygotowali także wyjątkową atrakcję – konkurs w rzucie kłodą.

Nie przegap Mistrzostw Śląska w Rugby Plażowym i baw się razem z rugbystami – to będzie niezapomniane sportowe doznanie!

Start turnieju przewidziano na godzinę 11:00. Wstęp wolny!
Ośrodek Sportów Letnich Słupna, ul. Stadionowa 13, 41-400 Mysłowice.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama