Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 maja 2024 20:49
PRZECZYTAJ!
Reklama

PIŁKARSKIE ŚWIĘTO TRAMPKARZY I SKRZATÓW

PIŁKARSKIE ŚWIĘTO TRAMPKARZY I SKRZATÓW

 

Dwie pierwsze rywalizacje w ramach szóstego  halowego turnieju piłkarskiego o Puchar starosty powiatu bieruńsko-lędzińskiego już za nami! Przez weekend grali  trampkarze i skrzaty. W najbliższą sobotę i niedziele zmierzą się drużyny z kolejnych roczników. Organizatorem turnieju jest MKS Lędziny.

 

Na parkiecie  aż iskrzyło od emocji. Wśród skrzatów popis umiejętności prezentowali piłkarze LKS Gardawice, GKS GieKSy Katowice, Niepokornych Orzesze, GTS Bojszowy, JUWe Jaroszowice oraz gospodarzy. Skrzaty MKS Lędziny, występujące w składzie Maja, Iga, Wojtek, Oliwier, Szymon i Miłosz, pokazały kawał dobrej piłki  ciesząc się z każdej bramki i udanej akcji. Były strzały z bliska, daleka, zwody, dryblingi, jak i mnóstwo radości.  Na zakończenie każdy z zawodników otrzymał medal, a kapitanowie  zespołów pamiątkowy puchar.

Z kolei w rywalizacji trampkarzy wzięło  udział sześć zespołów. Najlepsi okazali się piłkarze UKS Szopienice (15 pkt) , którzy z kompletem zwycięstw byli lepsi od (kolejno): Ciężkowianki Jaworzno (10 pkt), Pasjonata Dankowice (7 pkt) i JUWe Jaroszowice. Kolejne lokaty zajęli drugi zespół UKS-u i MKS Lędziny.

Nie mniejsze emocje czekają nas w najbliższy weekend. W sobotę (18 lutego) zmierzą się młodzi piłkarze z roczników 2014 i 2011, a w niedzielę (19 lutego) na parkiet wyjdą drużyny z rocznika 2010.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama