Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 09:17
PRZECZYTAJ!
Reklama

„Bieruń Ci przaje" z nowymi gadżetami miejskimi!

Lato w pełni, słońce w zenicie, a wakacyjna atmosfera zagościła na dobre w Bieruniu. Miasto w tym letnim sezonie postanowiło umilić swoim mieszkańcom czas za pomocą nowych gadżetów. Czapki z daszkiem i koszulki z hasłem "Bieruń Ci przaje" to najnowsza oferta, która ma podkreślić lokalny patriotyzm i przyciągnąć mieszkańców do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.
„Bieruń Ci przaje" z nowymi gadżetami miejskimi!

Na spacer po malowniczych zakątkach Bierunia wybrały się pracownice Urzędu Miejskiego, które po godzinach wcieliły się w rolę modelek i prezentowały nowe gadżety. Spacer rozpoczął się od pięknej Łysiny, a zakończył na bieruńskim Rynku, gdzie przechodnie mogli podziwiać najnowsze trendy miejskiej mody.

Agnieszka Kijas, rzeczniczka prasowa Urzędu Miejskiego w Bieruniu, podkreśliła, że kampania ma na celu zwrócić uwagę mieszkańców na atrakcyjność miasta i jego otoczenia. 

- Chcemy, aby nasi mieszkańcy cieszyli się życiem w Bieruniu i doceniali jego uroki. Te gadżety to doskonały sposób na pokazanie, jak bardzo kochamy nasze miasto - powiedziała Kijas.

Gadżety, które są doskonałym dodatkiem do wakacyjnej garderoby, już czekają na wszystkich w kancelarii Urzędu Miejskiego. Czapki w cenie 20 zł, a T-shirty za jedyne 
30 zł, to nieodzowny element każdej wakacyjnej stylizacji.

Więc, jeżeli chcesz podkreślić swoje przywiązanie do Bierunia i dodać trochę lokalnego charakteru do swojego wakacyjnego stylu, nie zapomnij odwiedzić Urzędu Miejskiego. A przede wszystkim - korzystaj z lata w Bieruniu! Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama