Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 22 czerwca 2024 08:09
PRZECZYTAJ!
Reklama

Moda na Szycie

Opis działalności

Od momentu, gdy pierwszy raz otworzyliśmy nasze drzwi w 1990 roku, hafciarki i maszyny do szycia stanowiły serce i duszę naszej działalności. Nasza historia splata się z nitką doskonałości, jako przedstawiciela wybitnych japońskich marek: Brother i Happy. Wychodzimy naprzeciw potrzebom pasjonatów szycia i haftu, oferując nie tylko wysokiej jakości produkty, ale także kompleksowe wsparcie w postaci dystrybucji, serwisu i profesjonalnych szkoleń.

Jesteśmy rękawiczką dopasowaną do dłoni kreatywnych umysłów, oferując szeroki wachlarz możliwości od jedwabistych haftów po solidne szwy. Haft to nie tylko nasza specjalność, lecz prawdziwa pasja, która tkwi w każdym detalu naszej działalności.

Zapraszamy do naszego sklepu w sercu Warszawy, gdzie magiczne światło lnu i bawełny oświetla nasze maszyny do szycia, hafciarki oraz jednogłowicowe i wielogłowicowe maszyny hafciarskie. Tutaj, pod czujnym okiem naszych specjalistów, przeniesiesz swoje marzenia z wyobrażeń na tkaninę, porównując, wypróbowując i wybierając spośród naszego bogatego asortymentu.

W naszym sklepie nie tylko sprzedajemy urządzenia - budujemy mosty między marzeniami a rzeczywistością, umożliwiając naszym klientom osiągnięcie perfekcji w każdym szyciu, w każdym haftowaniu. A gdy marzenie staje się rzeczywistością, pomagamy je dopełnić, oferując steamery, by tkaniny były równie piękne jak Twoje pomysły.

Dołącz do naszej rodzinnej atmosfery, gdzie sztuka spotyka technologię, a pasja staje się rzeczywistością. Niech Twoje projekty rozwijają się pod skrzydłami naszej ekspertyzy, w otoczeniu inspiracji i wsparcia, które oferujemy od 30 lat.

Kategoria

Podziel się

Lokalizacja
ul. Szczotkarska 25
01-382 Warszawa, mazowieckie
(22)4871191
Reklama