Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 22 czerwca 2024 09:01
PRZECZYTAJ!
Reklama

usg śródstopia kraków

Opis działalności

Zapraszamy Cię do naszego centrum diagnostycznego w Krakowie, gdzie troszczymy się o zdrowie Twojej stopy z pasją i doświadczeniem godnym mistrzów sztuki medycznej. Jeśli doświadczasz jakichkolwiek problemów związanych z stopą lub stawem skokowym, zdecydowanie warto rozważyć wykonanie badania USG stopy.

USG stopy to nieinwazyjna i całkowicie bezbolesna procedura, która pozwala na dokładną ocenę stanu ponad 100 mięśni, ścięgien i więzadeł w stopie. Nasi doświadczeni specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami, znaleźli już wiele rozwiązań dla problemów wynikających z niewłaściwego ułożenia stóp.

Wiemy, że wiele dolegliwości związanych z kręgosłupem, biodrami i kolanami ma swoje źródło w problemach związanych ze śródstopiem i stawem skokowym. Podczas badania USG dołożymy wszelkich starań, aby zdiagnozować Twój problem z precyzją i dokładnością. W naszym gabinecie zapewniamy komfort, wygodę i pełną dyskrecję. Priorytetem dla nas jest zadowolenie naszych pacjentów i pomoc w powrocie do zdrowia. Zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług i doświadczenia profesjonalnej opieki medycznej nad Twoją stopą.


Podziel się

Lokalizacja
ul. Kapelanka 13A (II piętro)
30-347 Kraków, małopolskie
122041173
Reklama